Akcja "Zima w mieście" ruszyła pełną parą w naszej szkole. Zaproponowano uczestnikom wiele atrakcji:  Muzeum POLIN, zabawy ruchowe na macie,  pływalnia i łyżwy, zajęciach edukacyjnych w Komendzie Policji przy ul. Opaczewskiej,  zajęcia plastyczne w SCEK, .zwiedzanie Stadionu Legii - szatnie, trybuny, słynną "Żyletę".
Grupy szlifowały zdolności plastyczne - motywy zwierzęce w architekturze Starego Miasta, zaś trzecia grupa uczestniczyła w edukacji filmowej.
Dzieci wzięły udział w świetnie przygotowanej imprezie rekreacyjno-sportowej na torze Stegny Dużo radości i zabawy.
Koniec pierwszego tygodnia "Zimy w mieście" upłynął nam w kinie na "Miś w Nowym Jorku", zabawach świetlicowych i....dyskotece! Pożegnaliśmy paru uczniów, którzy wyjeżdżają poza Warszawę, a w poniedziałek powitaliśmy nowych!

Odbyły się zajęcia komputerowe w trakcie akcji Zima w mieście - Godzina Kodowania. Najmłodsza grupa stawiała pierwsze kroki na lodowisku!
Dużą atrakcją były warsztaty bębniarskie w SP 97!!!
Djembe, conga, bongosy, cajon nie mają dla nas tajemnic! Bębniliśmy, aż bolały dłonie.

Zima w mieście jest fajna!!!

Gra bingo    Gra bingo

Małgorzata Warakomska