„Ostatnie zebranie klasy IIIa"

12 maja odbyło się ostatnie zebranie z rodzicami moich dzieci z klasy IIIa. Cóż trudno się rozstać nie tylko z ich dziećmi, a moimi uczniami, ale również z ich rodzicami, z którymi nie tylko współpracowałam przez trzy lata, ale wspólnie przeżywaliśmy różne wydarzenia z życia dzieci. Po części oficjalnej zebrania zaproponowałam rodzicom warsztaty plastyczne, w czasie których wykonywali prezenty dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka. Ile było radości i westchnień pełnych zarówno lęku jak i obaw czy rodzice sprostają temu zadaniu. Prace, które powstały są piękne, kreatywne, a przede wszystkim odzwierciedlają cechy i zainteresowania dzieci. Czekam teraz z niecierpliwością na reakcje dzieci, gdy otrzymają w Dniu Dziecka te wazony. Szanownym Rodzicom dziękuję za ochocze włączenie się w realizację mojego pomysłu i poświęcony czas.
                                                                                                                                            Agnieszka Chlebowska

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Gra bingo           Gra bingo

Katarzyna Ciuchnowicz, mama Sylwii

We wtorek,12 maja 2015 r. odbyło się ostatnie zebranie kl. IIIA w tym roku szkolnym, będące zarazem ostatnim, które poprowadziła w klasie naszych dzieci Pani Agnieszka Chlebowska, przejmująca od września "pierwszaki".

Wychowawczyni zadbała o wyjątkowość tej szczególnej "wywiadówki". Wchodząc do sali nr 200 ujrzałam duży czworokąt ze złączonych stolików - czytelne zaproszenie do wspólnych rozmów i  zaplanowanych na ten dzień działań twórczych. Z założenia miało być i było kreatywnie! Z kubkiem kawy lub herbaty, do wyboru w ręce! Efekt?...W dobie szybkich zakupów własnoręcznie wykonałam okolicznościowy prezent dla mojej Ninki! Przez moment poczułam dreszczyk niepewności- czy mojej córce spodoba się  dzieło moich rąk...? Cenne doświadczenie! Bardzo refleksyjne! Dziękuję za kawę! Za poświęcony czas! Zebranie - długie jak nigdy dotąd, w takim "wydaniu" mogłoby trwać i trwać...

Patrycja Rożek, mama Niny

Ostatnie zebranie

Dnia 12.05.2015 odbyło się ostatnie zebranie w naszej szkole i w naszej klasie 3A. Pani Agnieszka posumowała całoroczny wysiłek naszych dzieci. Po części oficjalnej Pani zaproponowała zajęcia plastyczne dla rodziców. Wszyscy musieli się wykazać odrobiną pomysłowości i użycia swojej wyobraźni. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ręcznie malowane wazoniki na Dzień  Dziecka. Zebranie różniło się od pozostałych zebrań. Były ciepłe napoje (kawa i herbata) oraz słodkości przygotowane przez rodziców. Wszyscy byliśmy bardzo miło zaskoczeni i czasami zwykłe zebranie może odbiegać od standardów.

Magdalena Miszczak , mama Natalki