„Wprowadzenie nowego sztandaru”

10.04.2013 r. był ważnym dniem w historii szkoły. W tym dniu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego sztandaru, zakupionego z funduszy szkoły i Rady Rodziców. Ponadto w tym roku obchodzimy także jubileusz 55-lecia istnienia szkoły w budynku przy ulicy Spiskiej 1.

Wróżba kolorów          Ciekawe jakie imię jest mi przeznaczone?

Apel składał się z dwóch części: oficjalnej i artystycznej. Część oficjalną rozpoczęliśmy wprowadzeniem starego sztandaru, który został złożony na części. Będzie on przechowywany w pracowni historycznej. Następnie było wprowadzenie nowego sztandaru przez rodziców i przekazanie go uczniom.

Wróżba kolorów          Ciekawe jakie imię jest mi przeznaczone?

Po odczytaniu opisu wyglądu nowego sztandaru głos zabrała pani dyrektor Barbara Marszałek oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Miszczak. Na koniec nowy sztandar został poświęcony przez księdza Marcina Uhlika.

Wróżba kolorów

W części artystycznej wzięli udział uczniowie z klas IV-VI. Rafał Czarnecki z kl. VIa wcielił się w rolę redaktora, który w specjalnym wydaniu „Faktów” przeprowadził wywiad z uczniami na temat naszego patrona. Podsumowaniem wywiadu była prezentacja multimedialna o Leonie Kruczkowskim.

Uroczystość została przygotowana przez p. Katarzynę Jagodę, p. Dorotę Moroz i p. Beatę Podleś.

Dorota Moroz

Pozostałe zdjęcia w GALERII