Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 klasy IV - VI

Jak co roku 1 września spotkaliśmy się w sali gimnastycznej na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016. Po przywitaniu wszystkich zebranych, wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i przypomnieniu o 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Tkaczyk. Pani dyrektor życzyła uczniom jak najlepszych wyników w nauce, nauczycielom sukcesów w pracy a rodzicom zadowolenia z dzieci i owocnej współpracy ze szkołą. Jako druga zabrała głos pani aspirant Sabina Stepek z Komendy Rejonowej Policji, która mówiła o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły.

Serdecznie witamy... Tu wszędzie Polska!

Po części oficjalnej wystąpili uczniowie klasy Va i Vb, którzy pod kierunkiem pani Jare i pani Moroz przygotowali krótką część artystyczną.

Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie rozeszli się z wychowawcami do klas.

Tu wszędzie Polska! Tu wszędzie Polska!

Dorota Moroz