Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 klasy I - III

Jak co roku 1 września spotkaliśmy się w sali gimnastycznej na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016. Po przywitaniu wszystkich zebranych, wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i przypomnieniu o 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Tkaczyk. Pani dyrektor życzyła uczniom jak najlepszych wyników w nauce, nauczycielom sukcesów w pracy a rodzicom zadowolenia z dzieci i owocnej współpracy ze szkołą. Zabrała głos pani aspirant Sabina Stepek z Komendy Rejonowej Policji, która mówiła o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły. Gościem specjalnym była pani Burmistrz Dzielnicy Ochota -  Katarzyna Łęgiewicz.  Powiedziała uczniom, że są w szkole nie dla nauczycieli, rodziców tylko dla samych siebie i nauka ma być ciekawą przygodą.  Zapewniła o wsparciu przez władze Ochoty działań szkoły.

Serdecznie witamy... Tu wszędzie Polska!

Tu wszędzie Polska!

Ewa Gańko