„Z syrenką w herbie”

12 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu „Z syrenką w herbie” w dzielnicy Ochota. W tym roku szkolnym w konkursie trzeba było się wykazać znajomością placów, ulic Warszawy i charakterystycznych dla nich obiektów. Konkurs składał się z 4 kategorii: plastycznej, literackiej, multimedialnej i konkursu wiedzy. W konkursie uczestniczyły Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 23, Szkoła Podstawowa nr 61, Szkoła Podstawowa nr 97, Szkoła Podstawowa nr 175 i Szkoła Podstawowa nr 264.

W kategorii multimedialnej Krystian Sobczak z klasy IV zajął II miejsce. W konkursie wiedzy naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Patryk Michalski z klasy IV, Krystian Sobczak z klasy IV oraz Mateusz Grotek z klasy Vb. Po zaciętej dogrywce z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 264, chłopcy zajęli I miejsce.

Koordynatorem szkolnym tego konkursy była p. Dorota Moroz – nauczyciel historii.

Dorota Moroz

Serdecznie witamy...        Tu wszędzie Polska!

Broniliśmy Polski już od czasów Mieszka