Ogólnopolski konkurs Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 3

W dniach 24-29 listopada 2011r. uczniowie klas 3 licznie po raz drugi przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA.

Rywalizacja została przeprowadzona w 4 kategoriach:

Konkurs czytelniczy „I Ty bądź czytelny!” – obejmował znajomość utworu Tove Janssona ,W dolinie Muminków”,

Konkurs ortograficzny  „Ortograf” – sprawdzał znajomość reguł ortograficznych: ó-u, rz-ż, ch-h,

Konkurs matematyczny  „Plus-Minus” –zabawy z dodawaniem i odejmowaniem w zakresie 100,

Konkurs plastyczny  „Kreska” –praca plastyczna na temat  ,,Bajki i baśnie znane i nieznane”.

Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Niektórzy uczniowie rywalizowali w kilku kategoriach.

Teraz cierpliwie czekamy – zarówno uczniowie jak i  i nauczyciele na wyniki konkursu, które zostaną podane 29 lutego 2012r. na stronie internetowej organizatora konkursu, a do szkół zostaną przesłane w marcu. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursach i trzymam kciuki.

Życzę sukcesów!

Szkolny organizator Agnieszka Chlebowska