"SURPRISE, SURPRISE" w Szkole Podstawowej nr 97

We wtorek 16.02.2016r. do naszej szkoły przyjechała ekipa telewizyjna  SURPRISE, SURPRISE - programu pełnego wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek dla bohaterów codzienności. Dzień rozpoczął się normalnie. Jednak od momentu, gdy dowiedzieliśmy się o niezwykłym wydarzeniu, wszyscy byliśmy podekscytowani. Po pierwszych trzech lekcjach wszystkie klasy zeszły do sali gimnastycznej. Tam czekała na wszystkich gwiazda telewizyjna - tancerz i aktor  Stefano Terrazzino   Wizyta gości spowodowana była nagraniem odcinka programu. Nominowana była pani Helena Wylezińska pracująca w szatni - pomocna, życzliwa, bardzo lubiana i zawsze uśmiechnięta.  


Dzieci z rodzicami      Dzieci z rodzicami

Na początku przemawiała pani dyrektor. Następnie Stefano zaprosił na środek panią Helenkę. Podziękował jej, wręczył kwiaty i przeczytał list od dzieci. Na koniec wszyscy uczniowie wstali z krzeseł i pobiegli przytulić się do naszej bohaterki. Były gratulacje i wywiady. Wszyscy chętni mogli otrzymać od Stefano autograf i zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą.
Niecodzienne wydarzenia w naszej szkole sprawiły wiele niespodzianek nie tylko nam ale również pani Helence. Każdy był dziś szczęśliwy i zobaczył, że szkoła to nie tylko nauka.

Natalia Grotek, Joanna Prędota - uczennice klasy VIa


Pozostałe zdjęcia w Galerii!