Sport w naszej szkole!

Medal srebrnyMedal złotyMedal brązowy

Bardzo ważną rolę w pracy szkoły odgrywa sport, proponując uczniom udział w bardzo atrakcyjnych zajęciach rekreacyjno-sportowych: piłka siatkowa, nożna, koszykówka, tenis stołowy, zajęcia ogólnorozwojowe, pływanie, fanny judo (zajęcia popołudniowe dla najmłodszych). Wiodącą dyscypliną w naszej szkole jest szkolenie sportowe judo. Zorganizowane w klasach lub grupach sportowych. W klasach I - III dzieci ćwiczą dwie godziny, a w klasach IV - VI sześć godzin tygodniowo na specjalistycznej sali judo.

Uczniowie reprezentują szkołę w większości proponowanych dyscyplin zajmując, czołowe lokaty zdobywając punkty dla szkoły w klasyfikacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na terenie szkoły organizowane są plebiscyty tj.: "Najlepszy uczeń - sportowiec", "Najbardziej usportowiona klasa", "Najlepszy zawodnik judo". W każdym roku organizowane są letnie i zimowe obozy sportowe: Rajgród, Wólka Nadburzna i Zakopane. Podczas, których proponujemy zawodnikom bardzo atrakcyjny program sportowo - rekreacyjny: treningi judo, zajęcia pływackie, rowerowe, zabawy terenowe; wycieczki górskie, łyżwiarstwo, saneczkarstwo i narciarstwo.

Zabawy na basenie Wycieczki rowerowe Zimą też jest fajnie Zajęcia na lodowisku

Trochę historii!

Nasi uczniowie w strojach judo

Kadra trenerska - Ryszard Janiszewski, Kazimierz Sosnowski, Zdzisław Ogrodowczyk, Jan Słopecki, Mieczysław Mięsak, Jolanta Adamczyk, Ryszard Sidorczuk, Sławomir Smater, Leszek Słopecki, Tomek Tuszyński, Maciej Michalski, Ewa Ślósarczyk.

Klasa sportowa 4b

Klasa sportowa 6b