Ślubowanie klas pierwszych

14 października o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyło sie uroczyste ślubowanie klas I na uczniów Szkoły Podstawowej nr 97. Pierwszoklasiści z przejęciem czekali na swój pierwszy test - po raz pierwszy z tarczami z logo szkoły.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Uczniowie klas trzecich przygotowali na powitanie pierwszaków w społeczności uczniów wiersze, piosenki i quizy...

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Kandydaci na uczniów mieli do wykonania zadania: ułożyć z liter imię swojej pani, pięknie recytować i zaśpiewać w języku ojczystym i angielskim.

;Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Po wykonaniu tych zadań mogli przejść do następnego etapu: złożenia ślubowania na sztandar szkoły i pasowania przez panią Dyrektor na ucznia Szkoły Podstawowej nr 97.

Dzieci z rodzicami  Dzieci z rodzicami Dzieci z rodzicami

Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców życzyli nowym uczniom sukcesów w nauce a ich rodziców zaprosili do aktywnej współpracy na rzecz naszej szkolnej społeczności. Na koniec uczniowie otrzymali prezenty ufundowane prze Radę Rodziców i władze dzielnicy.

Małgorzata Warakomska, Kamila Mejnartowicz

Zapraszamy do GALERII i stronę Facebook, aby obejrzeć pozostałe zdjęcia.