„Ślubowanie klas pierwszych"

12 października w Szkole Podstawowej nr 97 odbyło się uroczyste ślubowanie klas I w nowoczesnym stylu. Pierwszoklasiści przystrojeni w nowe tarcze z logo szkoły z przejęciem czekali na tę uroczystą chwilę. Doskonale zaliczyli test znajomości cyfr na macie edukacyjnej oraz poprawnie odszyfrowali ruch zakodowany w strzałkach i symbolach przedstawionych przez uczniów klas trzecich oraz panią Agnieszkę Chomicką. Zdali test umiejętności wokalnych i znajomości zasad obowiązujących w szkole. Obejrzeli prezentację przygotowana przez panią Barbarę Marszałek, w której pokazano jakie możliwości daje nasza szkoła, by każdy uczeń mógł rozwinąć swoje pasje i zainteresowania. Po wykonaniu tych zadań pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani  przez panią Dyrektor wielkim ołówkiem na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 97. Pani Dyrektor i Rada Rodziców życzyła nowym uczniom sukcesów w nauce. Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. A uwieńczeniem uroczystości był pokaz judo przygotowany przez trener Ewę Ślósarczyk, w którym swoje umiejętności prezentowali na macie uczniowie klas II-VI. Ten dzień długo pozostanie w pamięci wszystkich pierwszoklasistów, rodziców i nauczycieli.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?