„Ślubowanie klas pierwszych"

14 października o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej odbyło sie "Ślubowanie klas I".

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Uczniowie klas trzecich przygotowali dla nich duże niespodzianki. Ożywili szkolne duszki: "Nie jest to tajemnica dla ucznia żadnego: każda szkoła ma duszka swojego!"

Gra bingo           Gra bingo

Kandydaci na uczniów mieli do wykonania zadania: odgadnąć zagadki, pięknie zaśpiewać oraz posegregować kredki, klocki i ....kasztany.

Gra bingo           Gra bingo

Po wykonaniu tych zadań mogli przejść do następnego etapu: złożenia ślubowania na sztandar szkoły i pasowania przez panią Dyrektor na ucznia Szkoły Podstawowej nr 97.

Małgorzata Warakomska, Kamila Mejnartowicz

Zapraszamy do GALERII, aby obejrzeć pozostałe zdjęcia.