„Ślubowanie klas pierwszych"

17 października o godzinie 15.30 w sali gimnastycznej odbyło sie "Ślubowanie klas I".

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Dzieci zostały zaczarowane przez złą wróżkę i aby znieść zaklęcie i stać się uczniami, musiały wybrać się w podróż do "Czterech Krain":

- "Krainy Muzyki"- gdzie śpiewały piosenki

- "Krainy Pracowitości" - gdzie dopasowywały podpisy do ilustracji

- "Krainy Miłości" - gdzie recytowały patriotyczne wiersze

- "Krainy Mądrości" - gdzie mogły wykazać się wiedzą o zasadach obowiązujących w szkole

Gra bingo           Gra bingo

Każda klasa zdobyła 4 symbole: klucz wiolinowy, serce, sowę i pszczółkę i mogła zostać odczarowana przez dobrą wróżkę. Po tym nastąpiła oficjalna część uroczystości: składanie przyrzeczenia przy sztandarze szkoły i pasowanie na ucznia przez panią dyrektor Barbarę Marszałek.

Gra bingo           Gra bingo

Dziewczynki z klasy IIIa zaśpiewały piosenkę "Szkolne niespodzianki". Na koniec dzieci otrzymały legitymacje szkolne i prezenty, które z pewnością przydadzą sie uczniom I klasy: kredki, plany lekcji, opaski odblaskowe. Pani dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom dobrego wykonania zadań i życzyła sukcesów w nauce.

Anna Sieczkowska - wych. klasy IIIa

Zapraszamy do GALERII, aby obejrzeć pozostałe zdjęcia.