KONKURS PLASTYCZNY- ŚWIETLICA -   „DZIECIĘCY SAVOIR-VIVRE”


Dzieci z rodzicami Dzieci z rodzicami
Dzieci z rodzicami Dzieci z rodzicami

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIETLICOWEGO- „DZIECIĘCY SAVOIR-VIVRE” –

zajęte miejsca

W kategorii grup  przedszkolnych:

I miejsca:  Zuzanna Markiewicz i Oliwia Nowakowska                                                   kl. Ob    S.P.  97

II miejsca: Władek Widłacki i Sandra Kosińska                                                                  kl. Ob    S.P.  97

W kategorii klas I:

I miejsce:  Matylda Wesołowska                                                                                            kl. Ia      S.P. 97

II miejsca:  Maja Paczkowska                                                                                                   kl. Ib      S.P. 97

                    Julia Brejnak                                                                                                               kl. Ia      S.P. 97

III miejsce: Hania Miciak                                                                                                            kl. Ib      S.P. 97

W kategorii klas 2:

I miejsce: Zuzanna Kaczyńska                                                                                                  kl. 2d     S.P. 61

II miejsca:  Zosia Bubieńczyk                                                                                                    kl. II2     S.P. 10

                    Karolina My Tham                                                                                                    kl. II       S.P. 61

III miejsca: Amelka Zawadzka                                                                                                  kl. 2a     S.P. 97

                     Alicja Wróblewska                                                                                                   kl. 2a     S.P. 97

W kategorii klas 3:

I miejsce:  Barbara Styczek                                                                                                       kl. 3c      S.P.61

II miejsce: Oliwia Głowacka                                                                                                      kl. III2    S.P. 10

III miejsca:  Olga Maroszek                                                                                                       kl. 3c      S.P.61

                     Katarzyna Marecka                                                                                                 kl. 3c      S.P. 61

 


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO- ŚWIETLICOWEGO-   „DZIECIĘCY SAVOIR-VIVRE” – wyróżnienia:

 

W kategorii klas I:

Zosia Galera                                                                                                                    kl. 1d                     S.P. 61

Małgorzata Paskalec                                                                                                    kl. 1b                     S.P. 61

Kaja Pawlik                                                                                                                      kl. 1a                     S.P. 97

Marta Podgórska                                                                                                          kl. 1a                     S.P. 97

Lena Skolarus                                                                                                                 kl. 1b                     S.P. 97

Mateusz Daczkowski                                                                                                   kl. 1b                     S.P. 97

 

W kategorii klas 2:

Oliwia Komorowska                                                                                                     kl. 2b                     S.P. 97

 

W kategorii klas 3:

Katarzyna Drewniak                                                                                                     kl. 3a                     S.P. 61

Zuzia Rutkowska                                                                                                           kl. 3c                     S.P. 61

Julia Mikołajczyk                                                                                                           kl. 3a                     S.P.97

 

W kategorii klas 4:

Marianka Kinasiewicz                                                                                                  kl. IV1                   S.P. 10