Rowerowy Maj, Rowerowy Czerwiec

Do szkoły na rowerze, rolkach, hulajnodze?  Tak jest  szybko i zdrowo! Akcja  Rowerowy Maj w Szkole Podstawowej nr 97 na Spiskiej została przyjęta przez uczniów z wielkim entuzjazmem. Ilość uczniów  biorących udział w akcji przerosła  oczekiwania ale dzięki Rodzicom zamontowano dodatkowe stojaki na rowery i udostępniono w szkole miejsce na hulajnogi, deskorolki i rolki.

Nasza szkoła zajęła 1 na Ochocie (!), 12 miejsce w Warszawie!!!!

Ale na tym nie poprzestaliśmy - z inicjatywy Pani Dyrektor i Rady Pedagogicznej, przy ogromnym zaangażowaniu pani Agnieszki Chomickiej-Bosy  rozpoczęliśmy swoją, prywatną akcję! Przez cały czerwiec przyjeżdżaliśmy do szkoły na rowerach, hulajnogach itp. Tak jak poprzednio, klasy zbierały naklejki i walczyły o nagrodę! Lody dla całej klasy!!!
I to nie koniec, bo tak Rodzicom spodobała sie akcja, że pytają o Rowerowy Wrzesień, bo niektórzy sami zaczęli jeździć do pracy na rowerze i widzą jaka to korzyść.

Dzieci z rodzicami     Dzieci z rodzicami