Koło rękodzieła

W  I  semestrze koło rękodzieła, którego głównym zadaniem jest integracja środowiska szkolnego i lokalnego odbyło 5 spotkań: „Biżuteria tekstylna”, „Czapeczki mikołajowe z wełny na akcję charytatywną”, „Wieńce adwentowe”, „Sznury szydełkowo- koralikowe”, „Bombki koronkowe” . Wzięło w nich udział 20 uczniów z klas 2-7, 4 rodziców i 7 nauczycieli , 3 osoby ze środowiska lokalnego , niektórzy uczestniczyli  w warsztatach kilka razy.

Wykonane przez nas prace były bardzo ładne i estetyczne. Część prac przeznaczyliśmy na przeprowadzoną przez koło przy wsparciu klas 1a, 2a,3a, świetlicy oraz rodziców  akcję charytatywną.

Teresa Szpakowska – opiekun koła

Dzieci z rodzicami          Dzieci z rodzicami

Dzieci z rodzicami     Dzieci z rodzicami    Dzieci z rodzicami