Warsztaty plastyczne "Wielkanocna pisanka"

W ramach projektu "Szkoły Aktywne w Społeczności" zaprosiliśmy do świetlicy babcie i dziadków na warsztaty plastyczne "Wielkanocna pisanka". Babcie i wnuczkowie pod kierunkiem pani Eli i pani Małgosi dekorowali pisanki w miłej atmosferze wspomnień, bo jak się okazało niektóre babcie to absolwentki naszej szkoły. Uczestnicy warsztatu stworzyli wspaniałe pisanki i dekoracje świąteczne nadając im niepowtarzalny charakter. Dopełnieniem przyjemności była chwila na herbatę i ciasto. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, bo korzyści z lepszego poznania się będą dobre dla babć, wnuków i szkoły :-)

Dzieci z rodzicami          Dzieci z rodzicami

Dzieci z rodzicami           Dzieci z rodzicami

Dzieci z rodzicami    Dzieci z rodzicami

Ewa Gańko