„Festyn rodzinny"

3 czerwca po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci i rodziców na festyn rodzinny. Było mnóstwo atrakcji: konkursy sportowe, trampolina, w ramach warsztatów robiliśmy bransoletki. Pani Katarzyna zajęła się malowaniem buziek. :-)   Harcerzy zorganizowali swoje konkurencje - rzut do celu oraz walki na piankowe miecze. Gościliśmy Zarząd Dzielnicy Ochota, Policję i Straż Miejską, zbieraliśmy elektrośmieci, wspieraliśmy zbiórkę "Ochota dla uchodźców z Syrii". Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt robotyki i masaże. Rada Rodziców zafundowała nam lody, watę cukrową, pop corn i trampolinę. Atrakcją były występy taneczno - wokalne uczniów klas I-VI. Pogoda szczęśliwie dopisała jak też wspaniałe humory. Dzieci, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście świetnie się bawili w rodzinnej atmosferze.  Fantastycznie spędzony czas. Było super!!!

Dzieci z rodzicami     Dzieci z rodzicami

Pozostałe zdjęcia w GALERII