„Piknik rodzinny"

11 czerwca po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci i rodziców na piknik sportowo-artystyczny. Skorzystali z naszego zaproszenia wiceburmistrzowie Dzielnicy Ochota: pan Grzegorz Wysocki i pan Krzysztof Kruk. Uczestnicy mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach: dwa ognie, łapanka, tor przeszkód, wyścigi rzędów a także  w rozwiązywaniu zadań intelektualnych. Dodatkowo były stacje artystyczne -  wykonywanie z bibuły kwiatów, malowanie na parkanie.  Odwiedzili nas Policja i Straż Miejska - mogliśmy przymierzyć kask policjanta i wypróbować policyjny megafon. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt robotyki, pierwsza pomoc, pomiar ciśnienia i masaże.  Rada Rodziców zafundowała nam lody, watę cukrową, pop corn i trampolinę. Wielką atrakcją były dwa przedstawienia: musical polsko-angielski "Music and dance school" i sztuka teatralna "Kopciuszek" oraz występ taneczny uczennic klas I-III. Pogoda szczęśliwie dopisała. Dzieci, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście świetnie się bawili. Było super!!!

Dzieci z rodzicami     Dzieci z rodzicami