Ostatki w świetlicy!

W dni 20 i 21.02.2012r. w świetlicy szkolnej została zorganizowana zabawa ostatkowa. Wspólnie z dziećmi wychowawcy zadbali o wystrój sali, aby stworzyć miły i wesoły klimat.

Wesoła zabawa       Wesoła zabawa?

W poniedziałek klasy 0 i I bawiły się dzieci z klas 0 i I. Tańczyliśmy w kręgu, na gazecie, z nakryciem głowy i bez, tańczyliśmy pod liną i wokół krzeseł.

Wesoła zabawa           Wesoła zabawa

Klasy II i III brały udział w przygotowanych konkursach: „Muzyczna loteryjka”, „Wędrujący kapelusz", „ Gazetowy pląs”, „Taniec z balonami”, konkurs z wędką „Kto pierwszy zje ciastko”.

Uczniowie dobrze się bawili i chętnie uczestniczyli w rywalizacjach konkursowych. Poprzez udział w zabawie ostatkowej nabywali umiejętności współpracy i współdziałania w grupie. Dzieci mogły aktywnie i wesoło spędzić czas w świetlicy.

Joanna Białach, Ewa Gańko