"Musicalowo na Spiskiej"

Musical to przedstawienie teatralne, w którym połączona jest muzyka, piosenki dialogi i taniec, które przyciąga szeroką publiczność o czym świadczy popularność musicalu "Metro". W naszej Szkole Podstawowej nr 97 na Spiskiej też możemy obejrzeć takie widowisko nie ruszając się z miejsca. Koło języka angielskiego wystawiło musical "Music and dance school" - efekt półrocznej pracy. Grupa 15 uczennic z klasy IVb i VIa tańczyła i śpiewała popularne piosenki angielskojęzyczne. Wspaniałe widowisko w świetnym wykonaniu można było zobaczyć 11 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego.

Był to drugi musical przygotowany pod kierunkiem pani Agnieszki Jare oraz pani Bogumiły Alfred (układy taneczne). Pierwszy "I'can't learn english" opowiadał historię o naszych uczniowskich problemach, podobnie jak drugi - rywalizacja pomiędzy dwoma grupami. Wszystkim miłośnikom piosenki i tańca polecam udział w tych zajęciach.
Joanna Prędota, uczennica klasy VIa

Dzieci z rodzicami     Dzieci z rodzicami