„Wycieczka do Mostówki"

Wczoraj 11 września byłam z klasą na wycieczce w Mostówce. Pani powiedziała nam co będziemy robić. Na początek mieliśmy malować gliniane figurki. Do wyboru był miś, kot albo rybka. Wybrałam kota. Potem mieliśmy krótką przerwę, by iśc do sklepu z pamiątkami. Potem malowaliśmy figurki z gliny, ale mniejsze- wybrałam owieczkę. Naszym ostatnim zadaniem było ulepienie czegoś z gliny. Zrobiłam kaczkę i pieska. Później jedliśmy kiełbaski i pieczony chleb. Na koniec był pokaz mydlanych baniek. Wycieczka bardzo mi się podobała, bo lubię malować i lepić z gliny.

Autor- Nina Molak

Dzieci z rodzicami

11 września pojechałam na wycieczkę do Mostówki. Ozdabialiśmy tam różne gliniane rzeczy.
Mieliśmy do wyboru rybę, , kotka lub misia. Ja wybrałam kota, ponieważ miał ładną postawę. Były też małe figurki do malowania, wybrałam owieczkę. Potem była przerwa i mogłam pójść do sklepiku. Na zakończenie pani dała nam glinę i zrobiłam głowę misia. Na sam koniec były kiełbaski i pokaz baniek mydlanych. Najbardziej podobał mi się pokaz baniek. Chciałabym pojechać tam znowu.

`                                                                                             Autor- Maja Mentrak

Dzieci z rodzicami

Wczoraj pojechałam autokarem do Mostówki. Malowaliśmy tam gliniane figurki. Do wyboru miałam kota, misia albo rybkę. Wybrałam kota. Pomalowałam go na kremowo i zrobiłam brązowe łatki. Następnie była przerwa, więc poszłam do sklepiku. Potem malowaliśmy małe figurki. Ozdobiłam dinozaura. Później lepiliśmy z gliny. Ulepiłam starożytną wazę. Był też czas na poczęstunek. Jedliśmy kiełbaski i pieczony chleb. Na zakończenie odbył się pokaz baniek. Bardzo podobała mi się ta wycieczka, bo robiłam różne prace plastyczne. Mój kot stoi teraz na komodzie w pokoju rodziców.

Napisała Daria Wieczorek IIIa

Dzieci z rodzicami

Wczoraj pojechałam do Mostówki. Malowałam tam misia skarbonkę. Po zrobieniu zakupów, wróciliśmy do zajęć. Malowaliśmy mniejsze figurki. Wybrałam dinozaura, ponieważ był bardzo ładny. Następnie lepiliśmy z gliny. Ulepiłam śmieszną buźkę i kokardkę. Na koniec mieliśmy poczęstunek oraz pokaz baniek mydlanych. Ta wycieczkan była bardzo ciekawa, bo lubię lepić z gliny i malować. Do domu wróciłam bardzo zadowolona.

Zuzia Chyła IIIa

Dzieci z rodzicami

11 września pojechałem do Mostówki na wycieczkę. Gdy tam dojechałem z klasą, pani powiedziała nam co będziemy robić. Później poszliśmy do pracowni. Pani pokazała nam skarbonki które malowaliśmy. Ja wybrałem kota. Po przerwie zaczęliśmy lepić dowolne prace z gliny. Ulepiłem domek. Bardzo mi się podobało malowanie kota, a najmniej pokaz baniek mydlanych.

Kuba Białkowski IIIa

Wycieczka do Mostówki

W dniu 11.09, kilka minut po godzinie ósmej klasy 3a i 3b wyjechały na wycieczkę autokarową do Mostówki. Na miejscu pani powiedziała, co będziemy robić, a następnie udaliśmy się do sali. Tam nastąpił podział dzieci według tego, co chciały malować. Do wyboru był miś, kot i rybka. Wszyscy zaczęliśmy malować wybrane figurki. Po zakończeniu prac poszliśmy zjeść kiełbaski z rusztu i wypić ciepłą herbatę. Później malowaliśmy mini figurki i lepiliśmy z gliny. Po skończonej pracy, był czas na zabawę i zakupy. Do Warszawy wróciliśmy po południu. Wycieczka do Mostówki bardzo mi się podobała. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy i miło spędziłem czasem.

Autor: Paweł Domalewski