„Z modą przez wieki"

W piątek 17 maja odbyło się dwujęzyczne przedstawienie pt. „ Z modą przez wieki” przygotowane przez naszą klasę, 6b. Miało ono na celu pokazanie ubiorów począwszy od czasów prehistorycznych a skończywszy na współczesności.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Scenariusz napisany został przez uczniów z naszej klasy. Przedstawienie zostało podzielone na epoki. W każdej z nich występowali polsko-angielscy narratorzy oraz modele i modelki. Uczniowie prezentowali kostiumy wykonane przez siebie samych. Właściwy nastrój utrzymywały odpowiednio dobrane do każdej epoki dekoracje oraz muzyka. Nad próbami czuwały pani Anna Jatowska i pani Bogusława Gilarska.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Niestety to już ostatnie takie przedstawienie w tym roku ale kolejne przedsięwzięcie naszej klasy, które zakończyło się pełnym sukcesem.

Kuba Błaszczyk