Klasa III a w MDK na zajęciach arteterapii- Twórcze Wizualizacje

Dzieci z klasy III a bardzo lubią wycieczki do MDK przy ul. Rokosowskiej. Tym razem uczestniczyły w zajęciach arteterapii ,,Twórcze wizualizacje”. Zachęcam do przeczytania recenzji, obejrzenia zdjęć.

wychowawca Agnieszka Chlebowska

Dzieci z rodzicami

W dniu12.06.2015r byłam z klasą po raz ostatni w tym roku szkolnym w Młodzieżowym Domu Kultury. Instruktorzy zaproponowali nam bardzo fajne zajęcia. Wszyscy byliśmy podzieleni na dwie grupy. Mieliśmy zajęcia m.in. z gry na bębnach oraz zajęcia plastyczne inspirowane muzyką. Na koniec odbyliśmy lekcję robienia czegoś z niczego np. zrobienie drabinki  patyków do balonów i szarej taśmy. Wycieczka była bardzo ciekawa szkoda ,że następne zajęcia będą dopiero po wakacjach.

Natalia Miszczak klasa IIIa

Dzieci z rodzicami

W dniu 12 czerwca (piątek) byłam na w MDK na zajęciach muzycznych i plastycznych. Tematem zajęć muzycznych była gra na bębnach. Musieliśmy wygrywać na bębnach różne rytmy. Na zajęciach plastycznych malowaliśmy do muzyki relaksacyjnej. Powstawały bardzo ładne prace. Te zajęcia bardzo mi się podobały.
                                                                  Sylwia Ciuchnowicz klasa IIIa