Dzień Mamy i Taty w klasach I - III

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki.  Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również mają swoje święto - wprawdzie w czerwcu, ale teraz chcieliśmy je uczcić. I właśnie z tej okazji odbył się koncert uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej nr 97 przy ulicy Spiskiej. Były wiersze, piosenki, tańce i zabawne scenki z życia rodzinnego. Dzieci przygotowały prezenty dla rodziców - piękne laurki i mydełka. To jest bardzo piękna i wzruszająca uroczystość - z jednej strony przejęte swoja rolą dzieci a z drugiej - dumni ze swych pociech rodzice. Taki chwile długo pozostają w pamięci!

Zaraz zaśpiewamuZaraz zaśpiewamu

Klasa 2b zaśpiewała piosenki "A ja wolę moja mamę" oraz "Co powie tata", odegrała scenkę o mamie i tacie oraz zatańczyła taniec z pomponami.

Zaraz zaśpiewamu Zaraz zaśpiewamu

Klasa 3a pięknie recytowała wiersze o wielkiej miłości do rodziców oraz wspólnie z 3b zaśpiewała piosenki "Wesoło skacz do góry" oraz na majówkę

Zaraz zaśpiewamu   Zaraz zaśpiewamu

Klasa 3b w krótkim musicallu pokazała rodzicom jak pożytecznie spędza w szkole czas na nauce, zabawie, uprawiając sporty i rozwijając zainteresowania.

Zaraz zaśpiewamu       Zaraz zaśpiewamu

Klasa 1a i 1b zaśpiewała piosenkę "Narysuję mamusi słoneczko" odegrała scenkę jak postacie z bajek kochają swoich rodziców oraz zatańczyła taniec Mai.

Zaraz zaśpiewamu   Zaraz zaśpiewamu

Klasa 2 a  zaśpiewała piosenkę o rodzinie, odegrała scenkę "Na straganie" oraz pięknie recytowała wiersze dla rodziców oraz zatańczyła taniec zegarowy.

Młodzi artyści zostali wynagrodzeni gromkimi brawami. Te piękne chwile długo zostaną w pamięci.

Ewa Gańko

Pozostałe zdjęcia w GALERII i na szkolnej stronie FACEBOOK