Dzień Mamy i Taty w klasach I - III

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki.  Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również mają swoje święto - wprawdzie w czerwcu, ale teraz chcieliśmy je uczcić. I właśnie z tej okazji odbył się koncert uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej nr 97 przy ulicy Spiskiej. Były wiersze, piosenki, tańce i zabawne scenki z życia rodzinnego. Dzieci przygotowały prezenty dla rodziców - piękne laurki. To jest bardzo piękna i wzruszająca uroczystość - z jednej strony przejęte swoja rolą dzieci a z drugiej - dumni ze swych pociech rodzice. Taki chwile długo pozostają w pamięci!

Zaraz zaśpiewamu Zaraz zaśpiewamu

A więc Mamusiu i Tatusiu wspaniały - przedstawienie zaczęliśmy od piosenek, wierszy, scenek teatralnych  i tańców a zakończyliśmy na prezentach samodzielnie wykonanych.

Zaraz zaśpiewamu Zaraz zaśpiewamu

Zaraz zaśpiewamu   Zaraz zaśpiewamu