Dzień Mamy i Taty w klasach 0 - III

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. W Polsce po raz pierwszy obchodzono Dzień Matki w roku 1923 w Krakowie. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również maj± swoje ¶więto - wprawdzie w czerwcu, ale już dzi¶ chcemy je uczcić.

Zaraz za¶piewamu       Taniec Kaczuchy

Występ rozpoczęli najmłodsi - nasza zerówka. Dzieci za¶piewały piosenki: „ Moja wesoła rodzina”, oraz „Pamiętaj o tacie”, powiedziały wierszyki, przedstawiły inscenizację „Małe mamy” oraz powiedziały "Żart o tacie".

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie       Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klas pierwszych wiersze,  piosenki - „Rodzicom też od życia co¶ się należy”, „A ja wolę moj± mamę”, oraz wspólnie z zerówk± taniec Tacata”.

Zaraz za¶piewamu       Taniec Kaczuchy

Dzieci z klasy 2a za¶piewały piosenki: „ Mamo, tato, mamy lato”, powiedziały wierszy o tym, jak to dobrze mieć mamę wszędzie i przez cały czas.  Dziewczynki zatańczyły nowy taniec do piosenki Violetty "En mi mundo".

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie       Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klasy 2b wiersze i piosenka „A ja wolę moj± mamę”, oraz taniec Tacata”.

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie        Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klas trzecich wiersze,  piosenki - „Nie ma jak u mamy”,  „Cudownych rodziców mam” i występy taneczne do muzyki Kate Perry i Boney M.