Dzień Mamy i Taty w klasach II - III

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. W Polsce po raz pierwszy obchodzono Dzień Matki w roku 1923 w Krakowie. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również maj± swoje ¶więto - wprawdzie w czerwcu, ale już dzi¶ chcemy je uczcić.

Zaraz za¶piewamu       Taniec Kaczuchy

Występ rozpoczęły klasy drugie. Dzieci za¶piewały piosenki: „ Moja mama pracuje jak pszczółka”, oraz „Pełny luz”, powiedziały wierszy o tym, jak to dobrze mieć mamę a tacie złożyły najlepsze życzenia. Dzieci zatańczyły 2 tańce: jeden do muzyki Justina Biebera oraz „Tacata”.

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie       Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klas trzecich wiersze,  piosenki - „Mama zadumana”,  „Tato już lato” i występy taneczne.

Pozostałe zdjęcia w GALERII