Dzień Mamy i Taty w klasach 0 - I

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. W Polsce po raz pierwszy obchodzono Dzień Matki w roku 1923 w Krakowie. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również maj± swoje ¶więto - wprawdzie w czerwcu, ale już dzi¶ chcemy je uczcić.

Zaraz za¶piewamu       Taniec Kaczuchy

Występ rozpoczęli najmłodsi - nasza zerówka. Dzieci za¶piewały piosenki: „ Moja mama”, oraz „Pamiętaj o tacie”, powiedziały wierszyki, przedstawiły inscenizację „Diabełek”.

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie       Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klas pierwszych wiersze,  piosenki - „Mama to skarb”, „Tata i mama”, "Kocham moj± mamę" oraz "Słowo mama".

& Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie        Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

Klasy pierwsze zatańczyły dwa tańce: tacata oraz poloneza.

Pozostałe zdjęcia w GALERII