Dzień Matki i Ojca w klasach 0 - III

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. W Polsce po raz pierwszy obchodzono Dzień Matki w roku 1923 w Krakowie. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w społeczeństwie.  Tatusiowie również maj± swoje ¶więto - wprawdzie w czerwcu, ale już dzi¶ chcemy je uczcić.

Zaraz za¶piewamu       Taniec Kaczuchy

Występ rozpoczęli najmłodsi - nasza zerówka. Posłuchali¶my przepięknych wierszy i piosenek o „ Mamie”, oraz „Tata jest potrzebny”- bo na rower Ciebie weĽmie i na lody. Występ zakończył taniec „Rock-and-roll”.

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie       Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

W programie klas pierwszych wiersze,  piosenki „Mamo, tato, mamy lato” oraz piosenka i taniec  „Koko euro spoko”

Występ klasy IIb       Dzieci tańcz± kaczuchy

Klasy drugie za¶piewały  piosenki „A ja wole swoj± mamę”,  „Dzień taty jest w czerwcu”, recytowały piękne wiersze i zatańczyły do melodii "Mosa"

Klasa IIa ¶piewa piosenkęo słodkiej mamie        Dzieci tańcz± 'Swing w uliczce'

Klasy trzecie  za¶piewały  nastrojowe piosenki „Nie ma jak u  mamy”,  „Wspaniałych rodziców mam”, recytowały okoliczno¶ciowe wiersze. A dziewczynki z klas III i  IV zatańczyły układ disco.

Pozostałe zdjęcia w galerii.