Relacja z wycieczki do parku linowego

W dniu 9 października 2014 roku pojechaliśmy do parku linowego w Powsinie.

Kiedy dotarliśmy na miejsce czekaliśmy przy wejściu na atrakcje bawiąc się w chowanego.

Po kilkunastu minutach weszliśmy do parku linowego, ale najpierw musieliśmy się odpowiednio przygotować - założyć kaski i uprząż.

Pan wytłumaczył nam, że zawsze musi być przypięty choć jeden karabinek do czerwonego punktu.

Dzieci z rodzicami?     Dzieci z rodzicami?     Dzieci z rodzicami?

Po instruktażu przy atrakcji ustawiła się wielka kolejka.

Gdy wszystkie dzieci przeszły po linie, weszła nasza wychowawczyni, dzieci głośno jej dopingowały.

Inną atrakcją tego dnia było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Było bardzo fajnie, bardzo miło wspominam tę wycieczkę i mam nadzieję, że się jeszcze powtórzy.

Małgosia Muzal kl. IV a