III Dwujęzyczny Koncert Noworoczny

Chociaż wszyscy - duzi i mali - zabiegani przed świętami, to jednak znaleźliśmy czas na  kolędowanie niezwykłe -  po polsku i po angielsku. W Szkole Podstawowej nr 97 po raz trzeci odbył się  Dwujęzyczny Koncert Świąteczny. Inicjatorką tego wydarzenia jest nauczycielka języka angielskiego - pani Agnieszka Jare. Od wielu lat bowiem odbywa się polsko-angielskie kolędowanie wśród wszystkich klas a warto to przedstawić szerszemu gronu. W sali świątecznie przystrojonej każda klasa zaprezentowała wiersze, kolędy i pastorałki dodając do tego układy taneczne. Tradycją już jest śpiewanie pastorałki przez nauczycieli a niespodzianką okazał się występ rodziców z piosenką "Zima lubi dzieci". Publiczność gromkimi oklaskami wynagrodziła wszystkich artystów. Atrakcją były profesjonalne światła i "para wodna" ufundowane przez Radę Rodziców.  Koncert połączony był z kiermaszem rękodzieła a wpływy ze sprzedaży zostały przeznaczone na cele charytatywne. Wspaniały wieczór długo zapadnie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców. Wesołych Świąt!

Dzieci z rodzicami         Dzieci z rodzicami

Pozostałe zdjęcia na stronie

SZKOŁA NA FACEBOOK