II Dwujęzyczny Koncert Świąteczny

20 grudnia  odbył się po raz drugi Dwujęzyczny Koncert Świąteczny. Inicjatorką tego wydarzenia jest nauczycielka języka angielskiego pani Agnieszka Jare.  W zimowej scenerii każda klasa zaprezentowała wiersze, kolędy i pastorałki dodając do tego układy taneczne. Rodzice i bliscy ze wzruszeniem oglądali występy  dzieci. Niespodzianką był występ nauczycieli z piosenką "Biały śnieg" - goście gromkimi oklaskami wynagrodzili artystów a wśród nich pan wiceburmistrz Grzegorz Wysocki i pani Sylwia Mróz - przewodnicząca Komisji Oświaty. Poza przyjemnościami dla duszy nie zabrakło przyjemności dla podniebienia - przepyszne ciasta upieczone przez mamy uczniów. Koło rękodzieła sprzedawało prace na cele charytatywne. Koncert dostarczył wielu wzruszających przeżyć, integruje społeczność szkolną i stał się jedną z tradycji naszej szkoły.

Dzieci z rodzicami         Dzieci z rodzicami

Występ klasy 1a i 1b                                                            Występ klasy 2a

Dzieci z rodzicami         Dzieci z rodzicami

Występ klasy 2b                                                            Występ klasy 3a