I Dwujęzyczny Koncert Noworoczny

26 stycznia  odbył się po raz pierwszy Dwujęzyczny Koncert Noworoczny. Inicjatorką tego wydarzenia była nauczycielka języka angielskiego pani Agnieszka Jare. Od wielu lat bowiem odbywa się polsko-angielskie kolędowanie wśród wszystkich klas a warto to przedstawić szerszemu gronu. W sali pięknie przystrojonej każda klasa zaprezentowała wiersze, kolędy i pastorałki dodając do tego układy taneczne. Rodzice i bliscy ze wzruszeniem oglądali występy swoich dzieci. Niespodzianką był występ nauczycieli z piosenką "Jest taki dzień" - uczniowie gromkimi oklaskami wynagrodzili artystów :-). Poza przyjemnościami dla duszy nie zabrakło przyjemności dla podniebienia - przepyszne ciasta upieczone przez mamy uczniów. Koncert dostarczył wielu wzruszających przeżyć, integruje społeczność szkolną - dlatego chcemy, by stał się jedną z tradycji naszej szkoły.

Dzieci z rodzicami         Dzieci z rodzicami

Pozostałe zdjęcia na stronie

SZKOŁA NA FACEBOOK