Poznaj bliżej naszą szkołę

Akcja "Poznaj bliżej naszą szkołę" ruszyła pełną parą.  Rozpoczyna ją trenerka judo - pani Ewa Ślusarczyk- zapraszając dzieci z przedszkoli ochockich na zajęcia na macie - przedsmak judo. Drugi etap to poznanie uczniów i nauczycieli - czyli wizyty w klasach I-III - gdzie zawsze można spotkać starszego kolegę lub koleżankę, zobaczyć podręczniki i zeszyty, popatrzeć jak wygląda lekcja. To nie dosyć atrakcji, bowiem uczniowie klas piątych wystawili sztukę teatralną - "Kopciuszek" dla dzieci z Przedszkola nr 101, 111 oraz 239 a uczennice z klasy IIIb poprowadziły konkurs o bajkach w bibliotece. Wielką przyjemnością oprócz pogody - słońce i temperatura jak latem - była dla przedszkolaków zabawa na placu  - odremontowanym po lecie i wyposażonym w nowe urządzenia. I równie dużą frajdą była możliwość pobiegania po boisku z elastyczną i bezpieczną powierzchnią. Kolejny etap to listopadowe zajęcia patriotyczne i dalsze poznawanie szkoły, bo chcemy, by nasi przyszli uczniowie  w następnym roku szkolnym czuli się jak u siebie.

Dzieci z rodzicami      Dzieci z rodzicami

Ewa Gańko