„Kwiecień - miesiąc pamięci narodowej”

Dnia 09.04.2014 r. klasa VI a pod kierunkiem pani Moroz przygotowała montaż słowno – muzyczny z okazji 74 rocznicy zbrodni w Katyniu. Narratorzy Wiktoria Stańczak     i Jakub Hupka przypomnieli historię tego okrutnego wydarzenia. Następnie Julia Górniak, Marta Szczepańska, Karolina Zdrojek i Damian Kazimierski recytowali wiersze Feliksa Konarskiego, Jana Olechowskiego, Jana Góreckiego – Rosińskiego. Wszyscy zgromadzeni    w ciszy i zadumie oglądali apel.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Na I piętrze było także zorganizowana wystawa prac uczniów klas IV – VI pod hasłem „Kwiecień - miesiąc pamięci narodowej”. Wystawę zorganizowały pani Gilarska i pani Moroz.

Dorota Moroz