Jasełka klas I

Dnia 21grudnia, w sali gimnastycznej na tle pięknej dekoracji bożonarodzeniowej odbyły się „Jasełka 2015”. Uczniowie klas I pierwszych pod kierunkiem pań wychowawczyń i siostry Magdaleny przygotowali występ dla rodziców i bliskich a dnia następnego dla uczniów całej szkoły. Narratorami były:  wychowawczyni klasy Ia oraz   mama uczennicy klasy Ib. Scenariusz napisała siostra Magdalena a forma przedstawienia była inna niż do tej pory.

Wyscig na hulaj nodze          Straż Miejska maluje twarze

Widzowie  z wielkim zainteresowaniem słuchali historii Bożego Narodzenia, która przyśniła się dziewczynkom a zdarzyła się naprawdę. Rodzina przyjęła do stołu wigilijnego samotną staruszkę i podarowała zmarzniętej dziewczynce ciepłą kurtkę - bo taka jest moc świąt i niech trwa przez cały rok :-)

A.Chomicka-Bosy, A.Chlebowska, siostra Magdalena

Pozostałe zdjęcia w GALERII