Wycieczka klas 3 a i 3 b na Farmę Iluzji"

Klasy IIIa i IIIb wybrały się w piątek 19 czerwca na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym na Farmę Iluzji do wsi Mościska. Jest to park rozrywki, gdzie dzieci zobaczyły bardzo dużo eksponatów, rzeźb i miejsc, które zaprzeczają ludzkim zmysłom. Niebywałą atrakcją było wejście dzieci do Latającej Chaty Tajemnic i Zakręconego Domu, przejście przez Labirynt Zapomnienia, Labirynt Luster i Wiklinowy Labirynt, obejrzenie Grobowca Faraona i Lewitujacego Kranu, pobyt w pokoju Amesa oraz obejrzenie Mini Zoo. Dzieci uczestniczyły także w zajęciach plastycznych, odwiedziły Muzeum Iluzji oraz oglądały pokaz iluzjonistyczny na wesoło. Aktywnie spędziły także czas na placu zabaw. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego magicznego miejsca. Tam nie ma czasu na nudę! :-) - zobaczcie sami. To była świetna wycieczka.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Agnieszka Chlebowska, Agnieszka Chomicka- Bosy

Pozostałe zdjęcia w Galerii