Dzień Babci i  Dziadka!

"Babcia i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości." I dlatego właśnie co roku hucznie obchodzimy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka.

Gra bingo    Gra bingo

Klasa IIb - przedstawiła bajkę "Śpiąca królewna"

Gra bingo    Gra bingo

Klasy III - zaśpiewały przepiękne piosenki "Babciu, dziadku" oraz "Truskawkowy babci smak"

<Gra bingo    Gra bingo

Podpowiedziały wnukom jaki prezent ucieszy babcię, dziewczynki z klasy 3a z kolorowymi pomponami wspaniale zatańczyły.

Gra bingo    Gra bingo

Dziewczynki z klasy IIIb zaprezentowały układ taneczny w rytm zegara.

Gra bingo

Klasa Ia  i Ib pięknie śpiewała, recytowała i zatańczyły krakowiaka.

Gra bingo    Gra bingo

Klasa IIa powitała piosenką "Halo, dziadku", przepięknymi wierszami i dwoma tańcami.

Dziadkom bardzo spodobały się występy. Otrzymali prezenty zrobione własnoręcznie przez wnuków.

Pozostałe zdjęcia na stronie Facebook.