Wizyta zerówek przedszkolnych

Od kilku lat zapraszamy grupy "0" z  ochockich przedszkoli na zajęcia otwarte, podczas których dzieci poznają  naszą szkołę. W październiku dzieci  uczestniczyły w zajęciach  świetlicowych "W krainie dinozaurów". Zobaczyły jak wygląda klasa I i III oraz zwiedziły bibliotekę szkolną.

Taniec - Kot Bingo      Taniec - Kot Bingo

W świetlicy pogłębiły wiedzę o życiu dinozaurów, zobaczyły wystawę, modele kości i odbijały ślady dinozaurów.

Taniec - Kot Bingo       Taniec - Kot Bingo

Z ciekawością przyglądały sie pracy na lekcji uczniów z klasy I i III.

Taniec - Kot Bingo     Taniec - Kot Bingo

Chętnie uczestniczyły w zajęciach w bibliotece szkolnej.

Ewa Gańko