„Koło plastyczne w klasie 3a"

Pani Anna Sieczkowska prowadzi koło plastyczne od wielu lat. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, starannie wykonują swoje prace, poznają wiele nowych technik jak: origami, decoupage. W tym roku szkolnym wykonały ozdoby z makaronu - choinki, stroiki, aniołki i gwiazdki. Prace te zostały sprzedane na bożonarodzeniowym kiermaszu.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Koło plastyczne przygotowuje również dekorację na imprezy szkolne, prezenty dla dziadków, rodziców i inne okazje. Zajęcia plastyczne rozwijają wyobraźnię, pewność siebie, wyciszają - każdy może poczuć się artystą a przy tym  pożytecznie spędzić czas.

***************************************************************

W styczniu malowaliśmy na szkle. Każda osoba wybrany wzór przeniosła na szkło farbą konturówką i pomalowała. Od lutego planujemy robić pisanki ze wstążek.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Anna Sieczkowska

Pozostałe zdjęcia w GALERII