Dzień chłopca i dziewczynki w świetlicy!

Dnia 08.03.2012 roku w świetlicy szkolnej została zorganizowana impreza integracyjna z okazji dnia chłopca i dziewczyny.

Wesoła zabawa       Wesoła zabawa?

Dzieci z 0a i 0b oraz klasy Ia, Ib bawiły się w „Lodowy taniec” i „Bal zabawek”. Na koniec zajęć musieli przygotować portrety chłopców i dziewczynek.

Wesoła zabawa           Wesoła zabawa

Dziewczynek klasach II i III impreza rozpoczęła się układaniem puzzli i odczytaniem haseł dotyczących Dnia Kobiet i Mężczyzny. W trakcie zabawy uczniowie musieli wymyślić strój z gazet. Pod koniec przebrane dzieci zaprezentowały wyniki prac poszczególnych grup.

wychowawca świetlicy

Dorota Moroz