Nasza władza czyta dzieciom

Jak co roku, w maju, , czyli uczniom naszej szkoły. Tym razem na głośne czytanie do Przystanku Książka zostały zaproszone klasy drugie. Pani Kinga Wiśniewska - naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Dzielnicy Ochoty - przeczytała kilka rozdziałów książeczki o przyjaźni dziewczynki i jej pieska.  Lektura i rozmowy o zwierzakach bardzo spodobały się naszym uczniom. Pani naczelnik zaprosiła też nas na kolejne imprezy kulturalne, planowane na Ochocie.

Dzieci z rodzicami          Dzieci z rodzicami

Spotkanie w Przystanku Książka odbyło się 8 maja, a to święto bibliotekarzy i bibliotek, dlatego zanieśliśmy paniom samodzielnie zrobione kwiatki i złożyliśmy im życzenia. Wszystkiego najlepszego!

Dzieci z rodzicami

Elżbieta Klicka