Mikołajki na mokro :-)

W niedzielę 6 grudnia 2015 r. na basenie OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10 odbyła się impreza pt. „Pływamy z Ochotą - Mikołajki 2015 ”.

W zabawie brali udział uczniowie z  ochockich szkół podstawowych, z rodzicami i nauczycielami.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Dzieci uczestniczyły w zawodach, w których musiały wykazać sie współpracą w grupie oraz umiejętnością pływania - było szereg konkurencji zespołowych.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Rodzice z trybun dzielnie nam pomagali. Drużyna z naszej szkoły zdobył IV miejsce, puchar oraz każdy uczestnik paczkę ze słodyczami.  Po uśmiechach na twarzach dzieci wiemy, że impreza była udana a wszyscy bardzo zadowoleni.

Małgorzata Warakomska

Pozostałe zdjęcia w Galerii