Mikołajki na sportowo i wesoło

W sobotę 7 grudnia 2013 r. na basenie OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10 odbyła się impreza pt. „Mikołajki na sportowo i wesoło 2013 r.” W zabawie uczestniczyły dzieci z 7 ochockich szkół podstawowych, z rodzicami i nauczycielami.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Dzieci uczestniczyły w zawodach, w których musiały wykazać sie współpracą w grupie oraz umiejętnością pływania. Było szereg konkurencji m.in. holowanie elfów, wyścig reniferów, mikołaj w kominie.

Dzieci z rodzicami       Dzieci z rodzicami?

Rodzice z trybun dzielnie nam pomagali. Drużyna z naszej szkoły zdobył IV miejsce, puchar oraz każdy uczestnik paczkę ze słodyczami. Na koniec imprezy dzieci mogły pobawić się na materacach. Po uśmiechach na twarzach dzieci wiemy, że impreza była udana a wszyscy bardzo zadowoleni.

Małgorzata Warakomska, Ewa Gańko