BA   KARNAWAŁOWY 2012

8 lutego 2012 roku odbył się w naszej szkole doroczny bal karnawałowy. Wyjątkowo pięknie przebrani w niezwykłe balowe stroje uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wkroczyli do pięknie udekorowanej balonami sali gimnastycznej.

Tablica pamiatkowa        Klasa Vb i VIb

Tam już czekali animatorzy, którzy przez cały czas bawili się razem z nimi, pokazywali różne taneczne kroki i zabawy, prowadzili konkursy (wśród nich taneczny pojedynek między baletem, a hip-hopem). W czasie krótkiej przerwy uczniowie w swoich klasach odpoczęli i nabrali siła do dalszej zabawy przy przygotowanym przez rodziców poczęstunku.

Uczniowie klasy Vb i VIb         Uczniowie klasy Vb i VIb

Niestety każda zabawa ma swój kres i bal także się skończył. W wyśmienitych nastrojach opuścili salę. A bal uczniowie wspominali jeszcze przez następne dni.

Pozostałe zdjęcia w galerii!

Małgorzata Zagórowska