Impreza karnawałowa klasy Ob

Impreza karnawałowa klasy Ob odbyła się 7 stycznia w bibliotece  szkolnej, udekorowanej balonami. Najpierw uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące karnawału.

Dzieci z rodzicami           Dzieci z rodzicami?

Potem zaczęła się zabawa. Uczniowie w rytmach polki i walca uczestniczyli w konkursach i zgadywankach.

Gra bingo           Gra bingo

Najpierw była "rozruszanka", potem: "taniec z balonikiem", zgadywanie - co jest w woreczku?, "taniec na gazecie", poszukiwanie "ukrytych skarbów", przechodzenie pod skakanką, odsłuchwanie dźwięków, i "zgaduj zgadula, w której ręce złota kula".

Gra bingo           Gra bingo
Nie zabrakło także bardzo popularnych dzisiaj  utworów muzycznych: "Gangnam style"i "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend.

Gra bingo           Gra bingo

W imprezie brała udział p. Elżbieta Klicka oraz uczeń klasy 6a Tomek Czerwiński. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali balony i słodycze.

B. Gilarska