Dzień Babci i  Dziadka!

Wiersze, tańce i piosenki dla Babci i Dziadka od miesiąca wciąż ćwiczyła wesoła gromadka.

Występ rozpoczęła najmłodsza gromadka – dzieci z naszej zerówki. Zaśpiewały piosenkę o czasach, kiedy babcia i dziadek byli małymi dziećmi, powiedziały przepiękne wiersze oraz zatańczyły taniec.


Klasa zerowa

Dzieci z klasy Ia i Ib recytowały wiersze o tym, że tylko są tylko dwa dni, jedyne dwa w roku, kiedy myślimy tylko o dziadkach. Zaśpiewały piosenki: „Cza-cza dla babci i dziadka” oraz „Wyczaruje dla babuni ” oraz zatańczyły taniec grecki „Zorba” i taniec narodowy –„Kujawiak”

Mój dziadek jest najlepszy...


Dziadek - niedźwiadek lubi miód!

Dzieci z klasy IIa i II b zaśpiewały piosenki: „Babcia od bajek, dziadek do zagadek” oraz „Żyj nam babciu”, recytowały wiersze o tym jak wszystko jest milsze, kiedy w domu ma się ukochaną babcię, jak można się przytulić do dziadka, kiedy jest nam smutno a koniec dziewczęta z klasy IIa zatańczyły welewetkę oraz taniec z dzwoneczkami.

 

Moja babcia to świetna kucharka...


Marzenia się spełniają...

Dzieci z klasy IIIa zaśpiewały piosenki: „Cza-cza dla babci i dziadka” oraz „Przygody z dziadkiem”, recytowały wiersze o tym dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.

 Tańczymy Swing w uliczce

Dzieci z klasy  III b zaśpiewały piosenkę: „U babci jest słodko”, recytowały wiersze o tym jak miłe są ręce babci a koniec  zatańczyły dostojny taniec  „Menuet da dziadka”.


Babcia rockenroll...

Występ zakończyły dziewczęta ze świetlicowego zespołu tanecznego "Misiaczki"

O jednym takim wnuczku

  Pozostałe zdjęcia w galerii!

 

Ewa Gańko