„Wróżby andrzejkowe w klasach 0-III”

Andrzejki to jedna z wielu tradycyjnych imprez organizowanych przez świetlicę szkolną. Przez szereg lat zgromadziliśmy wiele rekwizytów, strojów i dekoracji przydatnych do przeprowadzenia wróżb andrzejkowych. Zaprosiliśmy dzieci z klas 0-III, by mogły sprawdzić, co czeka je w niedalekiej przyszłości.

Wróżba kolorów          Ciekawe jakie imię jest mi przeznaczone?

Klasa 0a i 0b - to ich pierwsze wróżby andrzejkowe, dzieci bardzo są przejęte...

Zabawa morze-ląd            Wróżba kolorów

Klasy Ia i Ib - karty "Podróże" – przepowiadają miejsce najbliższej wycieczki.

Zabawa morze-ląd          Zabawa morze-ląd

Wróżba kolorów - wyjaśniała zawiłości naszej osobowości - ta wróżba zaciekawiła uczniów z klasy IIa i IIb.

Zabawa morze-ląd

Serca z imionami chłopców i dziewczynek – należy przekłuć szpilką - wtedy poznamy imię przyszłej sympatii - wielkie zainteresowanie uczennic z klasy IIIa.

Ewa Gańko , Małgorzata Milewska