Pomoc dla Aleppo  !!!

W związku z włączeniem się naszej szkoły do akcji „Ochota pomaga uchodźcom z Syrii” dnia 3 czerwca 2017 podczas festynu rodzinnego wolontariusze (Magda Michalkiewicz i Gabrysia Bąk) zbierali pieniądze do puszki.

Dzieci z rodzicami

Jako pierwsi wspomogli przedsięwzięcie burmistrz dzielnicy, pani Katarzyna Łęgiewicz oraz zastępca burmistrza, pan Grzegorz Wysocki. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. O tym, ile udało nam się zebrać poinformujemy we wrześniu 2017.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce.

Szkolny koordynator  akcji

p. Katarzyna Jagoda